Ремонт побутової техніки вдома від сервісного центру FROSTY

Оцените статью: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (118 оценок, среднее: 4.90 из 5)

Loading...
ремонт побутової техніки у вас вдома

Ми надаємо гарантію на всю виконану роботу та на встановлені комплектуючі. Гарантія на наші зварювальні роботи цілих 10 років!

У сервісному центрі FROSTY працюють тільки кваліфіковані й досвідчені майстри, які допоможуть вам у найкоротші терміни вирішити будь-яку проблему, пов’язану з вашою побутовою технікою. Перед отриманням посади кожен майстер обов’язково проходить стажування з подальшою атестацією та сертифікацією нашого Навчального центру.

Зв’язатися з нами з будь-якого питання ви можете за номерами:

Life:)       (073) 008-87-48
Київстар (098) 926-59-49
МТС        (095) 602-31-06

Вам достатньо представитися, назвати тип техніки і характер поломки, диспетчер прийме ваші дані і з’єднає вас з майстром по вашому району. Він перетелефонує вам найближчим часом і проведе консультацію, по ходу якої ви самі зможете визначити час приїзду майстра для діагностики або остаточного ремонту свого побутового приладу. Ми виконуємо ремонт побутової техніки у вас вдома за найнижчими цінами.

сервісний ремонт побутової технікиНаша майстерня з ремонту побутової техніки працює з 8:00 до 20:00 з понеділка по суботу, можливі виїзди у святкові дні або в неробочий час за домовленістю. Ми займаємося ремонтом побутової техніки в Києві і передмісті, список районів наступний:

Троєщина, Борщагівка, Дарниця, Позняки, Новобіличі, Святошин, Оболонь, Виноградар, Березняки, Голосіїв, Печерськ, Харківський, Нивки, Бортничі, Вишневе, Коцюбинське, Горенка, Ірпінь, Вишгород, Боярка, Бровари, Буча, Бориспіль, Гостомель.

На наших складах завжди є комплектуючі для ремонту будь-якої складності. Ремонт побутової техніки у вас вдома можна провести відразу ж у день діагностики, відмовок майстрів на кшталт «цієї деталі нема на складі» ми не допускаємо.

Якщо ваше обладнання не підлягає ремонту або ви передумали його ремонтувати, СЦ FROSTY пропонує послугу утилізації вашої побутової техніки, що позбавить вас від зайвого клопоту і витрат часу на винесення й спуск великогабаритної техніки (за умови, що ви вже зробили діагностику в нашому сервісному центрі або ви є нашими клієнтами).